Drużyny młodzieżowe: Podsumowanie I kolejki rundy wiosennej

2005: 31.03.2016 , czwartek g. 17:00 , Wiśniowa Góra

Andrespolia- Sport Perfect 4:1

Bramki: Igor Bielawski x 3

Rafał Szczepaniak

Andrespolia: Gabara – Jawor, Drzazga Filip, Jawor , Bielawski Igor, Drzazga Kacper, Brzeziński, Szczepaniak Rafał – Rataj Szymon, Dziedziński oraz Zych

Mecz bardzo wyrównany przez dłuższy okres czasu na tablicy wyników widniał wynik 1:1, dopiero w ostatniej tercji nasz zespół lepiej zniósł wysiłek tego meczu i zachował więcej sił i odniósł zwycięstwo

Wyniki innych meczy :

Tabela Orlik E 1 Grupa 1: ( wyłącznie z uwzględnieniem naszej drużyny)

Bartosz Rataj

Andrespolia: Sulikowski, Michalak, Pietrzyk, Ciach, Bąk , Sadura Radosław , Rataj Bartosz, Tylki, Gawlik, Józwik, Socha, Krakowski .

Najlepszy zawodnik: Szymon Socha

Treningi, mecze sparingowe, turnieje w okresie zimowym zmieniły diametralnie nasz zespół... Przewaga nad przeciwnikiem była zdecydowana, większą część spotkania przebywaliśmy na połowie przeciwnika, dokładna wymiana podań i piękne strzały na bramkę dały nam tak wysoką wygraną, muszę pochwalić wszystkich chłopców za to że pokazali charakter i w końcu zaczęli słuchać i wdrażać w meczach to co robimy na treningach.- ocenił trener Klaudiusz Poborski

Alan Zych

Andrespolia: Gabara- Poborski, Zych , Szczepaniak , Brzeziński, Klepacz, Rataj Szymon- Machała, Cywiński oraz Michalski

Najlepszy zawodnik : Szymon Brzeziński

Zdecydowana przewaga naszego zespołu pod każdym względem , mecz bez historii , realizacja zadań taktycznych i technicznych przyniosła dużą liczbę bramek.

Tabela Orlik E 2 Grupa IV ( z uwzględnieniem tylko do naszej drużyny)

2003: 03.04.2016 , niedziela g.16:00 , Wiśniowa Góra

Andrespolia – Sport Perfect 1:0

Bramka: Kacper Makulski

Andrespolia: Górski- Telestak, Sadura Miłosz, Żurawski- Malec, Makulski- Szczepaniak Jakub, Turczyn , Nusbaum- Sudra, Rydczak, Poborski Dawid, Sut, Furmanek.

Najlepszy zawodnik: Kacper Makulski

„ Mecz całkowicie zdominowany przez nas zespół , posiadanie piłki w naszym wykonaniu było druzgocące , bardzo fajnie rozgrywaliśmy piłkę, niestety brakło przysłowiowego „ zęba piłkarskie” przyspieszenia w działaniach boiskowych i zdecydowania w sytuacjach podbramkowych , których było sporo stąd taki niski wynik.” – ocenił trener Łukasz Jonczyk

Tabela Młodzik D 1 Grupa 1 :

2002: 03.04.2016, niedziela 17:30, Wiśniowa Góra

Andrespolia – Start Łódź 3:5

Bramki : Jakub Włodarczyk

Mateusz Szkopiak x 2

Andrespolia: Duluk Krystian – Woźny, Grzelak, Kowalski Mariusz, Maślanko- Grzyb, Felczak, Grodzki, Włodarczyk- Szkopiak , Bielawski Filip Na zmianę wchodzili: Jagieło , Pawłowski, Danielewicz Filip, Ścigaj

Najlepszy zawodnik : Mateusz Szkopiak

„Niestety mimo prowadzenia 3:1 do 55 minuty w ostatnich minutach tracimy 4 bramki .Zawodnicy szczególnie obrońcy zapomnieli o zdecydowaniu w swoich poczynaniach , brakowało chłodnej głowy , przemyślanych decyzji i mimo ogromnych starań zawodników ofensywnych schodzimy z boiska pokonani” – ocenił trener Łukasz Jonczyk