Czy Andrespolia odwdzięczy się Termom za jesienny remis?

Kolejnym przeciwnikiem Andrespolii w lidze okręgowej będą uniejowskie Termy. Ten zespół gra wiosną o wiele lepszą piłkę niż jesienią i w chwili obecnej walczy o zajęcie w sezonie 2014/2015 piątego miejsca w tabeli. Drużyna z nad Warty wygrała 5 spotkań, cztery zremisowała i raz w meczu ze Startem brzeziny zeszła z boiska pokonana. W ostatnich trzech meczach (z PTC, KKS i Sokołem) remisowała. Zespół Andrespolii po wpadce z Andrzejowem odniósł cztery zwycięstwa co de facto stawia go w roli faworyta. Jednak większa presja ciąży na „Wiśniówce’ która musi wygrać ten mecz zwłaszcza, że z a cztery dni w środę podejmować będzie u siebie Stal Głowno. O tym jak ważny będzie sobotni mecz, trzeba wspomnieć jesienne spotkanie w którym Andrespolia z trudem uratowała remis co później skutkowało utratą fotela lidera jesienią. Bilans wiosenny naszej drużyny w meczach u siebie 10 – 1 – 1 a naszych jutrzejszych gości w spotkaniach wyjazdowych to 4 – 4 – 4.

W najbardziej interesującym nas meczu Stal Głowno jak już wspominaliśmy podejmie u siebie Sokoła (niedziela godzina 17:00) a Orzeł Parzęczew KKS Koluszki również u siebie. Z drużyn z naszego regionu Justynów zagra z Włókniarzem Konstantynów a Polonia Andrzejów na wyjeździe z Ostrovią.

Pozostałe mecze: Włókniarz P. – Start brzeziny, GLKS Dłutów – Zawisza, Zjednoczeni – PTC.

/foto: mk/