Cel: utrzymać środek tabeli

Jutrzenka Warta to rewelacyjny beniaminek IV ligi. W dotychczasowych meczach zgromadził 45 punktów co daje mu 5 pozycję w tabeli. Rundę jesienną „Juve” zakończyli na wysokim 7 miejscu a w tabeli wiosennej plasują się na trzecim (15 punktów w 7 meczach). Warcianie są groźniejsi na własnym terenie (26 punktów w 13 spotkaniach) niż na wyjazdach (19 punktów w 13 meczach).

Dzisiejsze spotkanie będzie więc trudnym egzaminem dla Andrespolii której celem na najbliższą kolejkę jest utrzymanie się w środku tabeli. Jesienią w Warcie padł wynik bezbramkowy chociaż „Wiśniówka” mogła prowadzić 1:0 już w 1 minucie spotkania gdy w doskonałej sytuacji znalazł się Damian Kopa.

W tej rundzie Jutrzenka poniosła dwie porażki. Na inaugurację została rozbita 0:4 przez bełchatowskich Górników a w 25 kolejce przegrała 0:1 z innym przedstawicielem tego miasta – Zjednoczonymi. W pozostałych meczach schodziła z boiska jako zwycięzca. Z kolei Andrespolia po falstarcie w Paradyżu i porażce w Przedborzu odnotowała cztery mecze bez porażki (dwa razy wygrywając i dwa razy remisując).

W Wiśniowej Górze zapowiada się więc bardzo ciekawy pojedynek gdyż Andrespolia aby osiągnąć swój cel potrzebuje punktów a Jutrzenka, która jest już prawie pewna utrzymania, jak widać, nie zwykła oddawać je bez walki.