Bilety na Stal Głowno tylko w przedsprzedaży

Informujemy wszystkich Kibiców i Sympatyków „Wiśniówki”, że bilety na mecz ze Stalą Głowno (zaplanowany na 20.04.2016 na godz. 17.00) dostępne będą tylko w ramach przedsprzedaży. Klub sporządzi także listę osób, które dokonały zakupu biletu i na podstawie tej listy będziemy wpuszczać Kibiców na mecz.

Po bilety wraz z dowodem tożsamości prosimy się zgłaszać do Klubu w poniedziałek 18.04 oraz we wtorek 19.04. w godzinach 16:00 – 18:00. W dniu meczu sprzedaż na bramkach nie będzie prowadzona.

Inaczej niż zwykle będzie też zorganizowany sposób dojścia do stadionu. Kibiców Andrespolii prosimy o wchodzenie na stadion tylko wejściem „C” – czyli przy orliku od strony ulicy Czajewskiego. Na mecz prosimy przybyć odpowiednio wcześniej i z dowodem tożsamości, gdyż na bramce będzie prowadzona weryfikacja danych Kibiców wchodzących na mecz. Osoby, których nie będzie na imiennej liście nie będą wpuszczane na obiekt. Posiadaczy imiennych karnetów także prosimy o przybycie z dowodem tożsamości.

Nad bezpieczeństwem wszystkich uczestników imprezy sportowej czuwać będą wzmożone siły Policji.