Andrespolia 2005: Wygrana w trudnych warunkach

Mecz rozpoczął się z kilku minutowym opóźnieniem z racji trudnych warunków atmosferycznych , zalegający śnieg na płycie boiska. Po odśnieżeniu linii boiska , chłopcy zaczęli grać jednakże trudno było im się poruszać po boisku na śniegu. Po 10 minutach sędzia przerwał spotkanie, ponieważ z odsieczą przyjechał jeden z rodziców pan Marcel Drzazga i nasi rodzice wspólnie z rodzicami drużyny gości przygotowali boisko do gry i mecz nabrał tempa , składanych akcji . Pragniemy za to podziękować jako trenerzy.

Andrespolia - Sport Perfect 8:3

0:1 14 minuta

1:1 - 24 minuta Drzazga Kacper asysta Igor Bielawski

1:2 - 25 minuta