Andrespolia 2004 na 4 miejscu w Zgierzu

Andrespolia 2004 uczestniczy w V memoriale im. Macieja Kozłowskiego w piłce nożnej. Nasz drużyna gra w jednej grupie z Bzurą Ozorków, LKS Rosanów, Borutą Zgierz i Pelikanem Łowicz. W dotychczasowych meczach piłkarze Andrespolii zanotowali następujące wyniki:

Andrespolia - Bzura  2 - 1 (bramki: Sebastian Duluk, Igor Bielawski); Andrespolia - LKS Rosanów 3 - 0 (Bramki: Antek Poborski, Andrzej Kowalski, David Żarski); Andrespolia - Boruta 1 - 0 (Andrzej Kowalski). Naszą drużynę czeka jeszcze mecz z Pelikanem Łowicz o awans z pierwszego miejsca w grupie. Początek spotkania około godziny 12:50. W drugiej grupie awansują prawdopodobnie zespoły Zjednoczonych Stryków i KKS Kutno. W bezpośrednim meczu tych drużyn padł wynik remisowy 2 - 2.

W meczu o pierwsze miejsce w grupie Andrespolia pokonała Pelikan Łowicz 2 - 1 po bramkach Alana Gajewskiego i Szymka Jawora. O godzinie 14:12 "Wiśniówka" spotka się w półfinale z KS Kutno. W drugim półfinale zmierzą się Zjednoczeni Stryków i Pelikan Łowicz.

W półfinale Andrespolia 2004 przegrała z KS Kutno w rzutach karnych 2 - 3. W regulaminowym czasie mecz zakończył się wynikiem bezbramkowym. Z rzutów karnych trafiali: Sebastian Duluk i Szymek Jawor.

W meczu o 3 miejsce spotkamy się ponownie z Pelikanem Łowicz który przegrał w karnych ze Zjednoczonymi Stryków 1 - 2. Mecz Andrespolii rozpocznie się o godzinie 15:08.

Niestety nasz zespół przegrał z Pelikanem Łowicz 0 - 3 i ostatecznie zajął 4 miejsce w turnieju.

Na zdjęciu: Mecz Andrespolia 2004 - Boruta Zgierz. /foto:bk/