Andrespolia 2003: Wahania nastrojów

W meczu ligi Młodziek D 2 Gr I nasza drużyna rocznika 2003 pokonała na wyjeździe zespół Sport Perfect Łódź 1:2 ( 1:1)

Bramki dla naszego zespołu zdobyli:

1:0 Jakub Szczepaniak asysta Jakub Włodarczyk

2:1 Jakub Grodzki asysta Michał Telestak

Andrespolia 2003: Hubert Okupski, Michał Telestak, Miłosz Sadura, Jakub Maślanko, Wojciech Turczyn, Jakub Szczepaniak, Jakub Grodzki, Szymon Żurawski, Jakub Włodarczyk- Patryk Kowalski, Alan Gajewski, Mateusz Sut

"  Mecz to dwie różne połowy, pierwsza to fajne próby rozegrania piłki dokładnymi podaniami , wyjście na pozycję , czasem nie udolnie wychodzące ale staranność zawodników powinna zostać doceniona, i stąd wzięło się kilka fajnych sytuacji pod bramką przeciwnika niestety nieskutecznie zakończonych. Fajnie organizowaliśmy się w grze obronnej do momentu strzelenia bramki przez przeciwników z dobrze rozegranego rzutu rożnego. Od tego momentu nasza gra się całkowicie posypała i cała druga połowa to szarpana, wymuszona i męcząca piłka nożna z naszej strony, zakończona pozytywnie strzeloną bramką. Na pochwały zasługuje nasz kapitan Miłosz Sadura, który kierował swoimi kolegami na boisku i wychodził z siebie by zatrzymać przeciwnika oraz kolejny debiutant Hubert Okupski bramkarz z rocznika młodszego , który był pewnym punktem zespołu".- ocenił trener Łukasz Jonczyk