2003: Zakończenie sezonu ligowego. Grodzki strzelcem wyborowym

W ostatnim meczu ligi Młodzik D 1 Grupa 1 rocznik 2003 na własnym boisku pokonał Sokół Aleksandrów 8:0 ( 8:0) po bramkach Jakuba Grodzkiego x 5 , Michała Telestaka x 2 oraz Mateusza Malca. Tym samym zespół Łukasza Jonczyka zajął drugie miejsce w lidze z 55 punktami ustępując 6 punktami UKS SMS Łódź nie przegrywając żadnego meczu w rundzie wiosennej tracąc 3 bramki w 11 meczach. Miejsce to daje możliwość gry w barażach o udział w przyszłorocznej edycji ligi wojewódzkiej trampkarza młodszego C 2.

Andrespolia: Górski- Telestak, Sadura, Maślanko , Szczepaniak ,Malec, Makulski, Grodzki , Włodarczyk oraz Sudra, Sut, Sobanty, Nusbaum, Turczyn oraz Furmanek. Trener : Łukasz Jonczyk Kierownik : Piotr Górski.

" Pierwsza połowa rewelacyjna w naszym wykonaniu poprostu wszystko co chcieliśmy nam wychodziło . Szczególną uwagę należy zwrócić na strzelca 5 goli defensywnego pomocnika Jakub Grodzkiego, który zagrał mecz życia na swojej pozycji będąc wszędzie na boisku. W drugiej połowie tempo gry całkowicie siadło , mimo naszej przewagi nie tworzyliśmy sytuacji podbramkowych. Teraz przygotowania rozpoczynamy do meczy barażowych z AKS SMS Łódź" - ocenił trener Łukasz Jonczyk