2002: Zadecydowała pierwsza połowa

W meczu 7 kolejki II ligi wojewódzkiej trampkarza młodszego zawodnicy rocznika 2002 pokonali rówieśników MUKS Pelikan Łowicz 5:0 po bramkach : Filipa Bielawskiego x 2 , Mateusza Szkopiaka oraz Jakub Włodarczyka x 2. Zwycięstwo to pozwoliło przedłużyć nadzieje na awans do I ligi wojewódzkiej. Bardzo dużo do końcowej tabeli będzie miał środkowy mecz w Zduńskiej Woli z miejscową Pogonią. ( początek godzina 17)

Andrespolia: Duluk - Danielewicz ( Kowalski), Grzelak, Woźny, Pawłowski ( Grzyb)- Włodarczyk, Makulski, Felczak, Szkopiak , Żurawski- Bielawski ( Ścigaj).

"  Pierwsza połowa to zdecydowana nasza przewaga, realizowaliśmy założenia taktyczne ,budując bardzo fajne akcje zakończone prostopadłymi podaniami , które otwierały drogę do bramki przeciwnika. Niestety w drugiej połowie pewność wyniku końcowego obniżyła ogólną ocenę meczu naszego zespołu. Zagraliśmy źle , chaotycznie , bez pomysłu . Chłopakom po prostu nie chciało się grać. Szkoda , że nie utrzymaliśmy tempa meczu , ponieważ to świadczy o sile zespołu. Brawa za pierwszą połowę" - ocenił trener Łukasz Jonczyk