Trzy punkty Andrespolii 2003 bo bardzo ciężkim i zaciętym meczu z Nerem

Andrespolia 2003 w ostatnim meczu jesieni zdobyła trzy niezwykle ważne punkty w meczu z Nerem Poddębice. Spotkanie było bardzo zacięte i emocjonujące a oba zespoły włożyły w niego wszystkie swoje umiejętności i wolę walki. Pierwsza połowa zakończyła się prowadzeniem Andrespolii 3 - 2 pomimo prowadzenia 2 - 0 przez gości. Niestety drugą połowę nasi piłkarze rozpoczęli od oddania inicjatywy piłkarzom z Poddębic którzy ponownie wbili nam dwie bramki i do 50 minuty prowadzili 4 - 3. Nasi piłkarze wykazali się prawdziwie piłkarskim charakterem i doprowadzili do wyrównania a zwycięską bramkę na 5 - 4 strzelili w 59 minucie. Bramki dla Andrespolii strzelali: Kuba Włodarczyk i Mateusz Malec po 2 oraz Kacper Makulski - 1. Dla gości gole zdobyli: Jakub Gzyl - 3 i Jakub Misztal.

Brawa dla piłkarzy obydwu drużyn za stworzenie niezwykle ciekawego i emocjonującego spotkania.