Ostatnie mecze drużyn młodzieżowych

Po raz ostatni tej jesieni do rozgrywek ligowych przystąpi dzisiaj drużyna Andrespolii 2003. Jej przeciwnikiem będzie zespół Neru Poddębice który aktualnie zajmuje ósme miejsce w tabeli mając na koncie 12 punktów w 9 meczach. Będzie to bardzo ważny mecz dla naszej drużyny bo od jego wyniku zależy ostateczne miejsce w tabeli w rundzie wiosennej. Zespół z Wiśniowej Góry urządza tylko komplet punktów gdyż zajmujący 2 pozycję w tabeli zespół Sport Perfectu ma tylko punkt przewagi nad nami ale w tej kolejce pauzuje . Natomiast znajdujący się na 3 pozycji Orzeł Parzęczew ma tyle samo punktów co Andrespolia ale ostatni mecz gra z MKS Tuszyn i jest w tym spotkaniu zdecydowanym faworytem. Niestety, w bezpośrednim meczu między Andrespolią a Orłem lepsza była drużyna z Parzęczewa i to spotkanie w przypadku tej samej ilości punktów będzie decydujące. Mecz z Nerem rozpocznie się o godzinie 14:00 w Wiśniowej Górze.

Ostatni mecz rozegra również Andrespolia 2005 która zmierzy się jutro na własnym boisku z SMS - em Łódź. Nasi najmłodsi piłkarze przez całą rundę dzielnie walczyli ale nie zawsze sprzyjało im szczęście. Za swoją postawę w rundzie jesiennej zasługują na duże brawa i jesteśmy pewni, że wiosną będzie lepiej. Mecz z SMS - em rozpocznie się o godzinie 9:00.

Obowiązkowo obie drużyny zabierają legitymacje, ochraniacze, czapki, dresy i ortaliony.