Seniorzy Andrespolii podejmują Polonię Andrzejów

Trwa ligowa karuzela. Mecze łódzkiej ligi okręgowej rozgrywane w systemie środa - sobota powodują napięty grafik rywalizujących ze sobą drużyn. Już dzisiaj o godzinie 17:00 Andrespolia podejmować będzie na własnym boisku zespół "zza miedzy" czyli andrzejowską Polonię. Mecze tych drużyn zawsze elektryzowały kibiców a piłkarzy szczególnie mobilizowały.

Od sezonu 2011/2012 kiedy to zespół Andrespolii dołączył do polonistów w lidze okręgowej mecze pomiędzy tymi drużynami były bardzo zacięte o czym świadczą wyniki:

• sezon 2011/2012 Andrespolia - Polonia 0 - 0 i 2 - 0
  • sezon 2012/2013 Andrespolia - Polonia 2 - 1 i 0 - 1
  • sezon 2013/2014 Andrespolia - Polonia 3 - 2 i 1 - 0

Drużyna z Wiśniowej Góry wygrywała 3 razy, dwa razy ponosiła porażki i raz remisowała. Bilans bramek jest również korzystniejszy dla "Wiśniówki" i wynosi 8 - 4.

O tym, że faworytem w dzisiejszym meczu będzie nasz zespół nie trzeba nikogo przekonywać, ale bym przestrzegał przed nadmiernym optymizmem zwłaszcza w kontekście meczy z Włókniarzem Pabianice i Włókniarzem Konstantynów gdyż piłkarze z Andrzejowa na pewno zrobią wszystko aby zdobyć pierwsze punkty.

LZS Justynów wyjeżdża na mecz do dobrze spisującego się dotychczas beniaminka z Ostrów i na pewno będzie chciał odnieść pierwsze w tym sezonie zwycięstwo. Ciekawie zapowiada się również mecze Orła Parzęczew i Zawiszy II Rzgów oraz dłutowskiego GLKS z KKS Koluszki. Jesteśmy ciekawi czy po wysokim zwycięstwie zawiszaków nad Stalą Głowno utrzymają oni dobrą formę i dyspozycję strzelecką.