Derby są nasze. Andrespolia wygrywa z Polonią 4 - 0.

W derbach drugich derbach naszego regiony ponownie górą jest zespół Andrespolii. Tym razem piłkarze z Wiśniowej Góry pokonali na własnym boisku Polonię Andrzejów 4 - 0. Bramki dla naszej drużyny zdobyli: Kamil Milczarek, Paweł Leonow, Damian Kopa i Przemek Felczak.

W pierwszej połowie zdecydowanie lepszy był zespół "Wiśniówki". Po przerwie tradycyjnie w trybach Andrespolii coś się zacięło i coraz częściej do głosu zaczęli dochodzić goście. Jednak ich akcje kończyły się najczęściej przed linią 16 metrów nie stwarzając większego zagrożenia dla bramki gospodarzy którzy grali mimo wszystko pewniej i skuteczniej strzelając w drugiej odsłonie dwie kolejne bramki.

*Na zdjęciu: strzelec drugiej bramki dla Andrespolii Paweł Leonow (przodem). Foto: mk