Ruszają ligi młodzieżowe

Już w najbliższy wtorek 26 sierpnia ruszają rozgrywki drużyn młodzieżowych. Jako pierwsza do zmagań przystąpi zespół Andrespolii 2005 który debiutuje w tego typu rozgrywkach. Pierwszym przeciwnikiem naszych najmłodszych będzie zespół Sport Perfectu Łódź. Mecz rozpocznie się o godzinie 16:00 na boisku przy ul. Potokowej na Stokach.

W piątek 29 sierpnia rozgrywki rozpoczną piłkarze Andrespolii z rocznika 2004. Wyjadą oni na mecz do Rzgowa z tamtejszym Zawiszą. Początek meczu o godzinie 16:00 na boisku przy ul. Tuszyńskiej 56. Również w piątek drugą kolejkę ligową rozegra Andrespolia 2005. Tym razem na własnym boisku spotka się z Sokołem Aleksandrów. Początek meczu o godzinie 16:00.

Przypominamy, że planowany również na 29 sierpnia inauguracyjny mecz Andrespolii 2003 z MUKS Akademią Tuszyn został przełożony na poniedziałek 01 września na godzinę 17:00 na prośbę gospodarzy.