Echa 5 kolejki okręgówki. Andrespolia nowym liderem i klęska Stali Głowno.

j, zadziało się w 5 kolejce okręgówki. Największym zaskoczeniem jest klęska Stali Głowno w meczu z Zawiszą II Rzgów. Drużyna z Głowna, jeden z pretendentów do awansu przegrała w niedzielę na wyjeździe 0 – 7. Dzięki temu na fotel lidera niespodziewanie „wskoczyła” Andrespolia która po ciężkim meczu przechyliła szalę zwycięstwa w Konstantynowie na swoją korzyść w ostatnich 5 minutach.

Przebudził się tez zespół z Brzezin. Po nieudanych ostatnich występach tym razem niespodziewanie wygrał u siebie z Termami Uniejów. Jakby tego było mało to drużyna z Uniejowa prowadziła do przerwy 2 - 0 i nic nie wskazywało na to, że straci w Brzezinach 3 punkty. Jednak roszady trenera Gamusa przyniosły efekty. W 53 minucie „czerwoni” strzelili kontaktowego gola, wyrównali w 82 a zwycięską bramkę zdobyli już w doliczonym czasie.

Licząca na podtrzymanie passy zwycięstw Ostrovia tym razem musiała podzielić się punktami z drużyną z Dłutowa po bezbramkowym remisie. Nierozstrzygnięty wynik padł również w Justynowie gdzie tamtejszy LZS zremisował z rezerwami Zjednoczonych Stryków 1 – 1. Po serii porażek jest to pierwszy punkt zdobyty przez zespół z Justynowa. Remisem zakończyło się również spotkanie „Cyklistów” z Pabianic z Kolejarzami z Koluszek. Obie drużyny strzeliły sobie nawzajem po jednej bramce. Niespodzianką jest również remis u siebie 2 – 2 Włókniarza Pabianice z Orłem Parzęczew.

Piątą z kolei porażkę poniosła Polonia Andrzejów która przegrała 2 – 6 z rezerwami Sokoła i jako jedyny zespół bez zdobytego punktu zamyka tabelę. Na czele z przewagą 2 punktów nad pabianickim Włókniarzem jest zespół Andrespolii który w najbliższą środę rozegra mecz właśnie z Polonią Andrzejów. Mecze tych drużyn od zawsze elektryzowały kibiców Andrespola i Andrzejowa a piłkarze stwarzali zacięte widowiska.