Andrespolia 2005 na drugim miejscu w Andrespolia Cup.

7 września na boisku Andrespolii odbył się jubileuszowy turniej piłkarski związany z obchodami powstania naszego klubu. Tym razem do rozgrywek przystąpili piłkarze z rocznika 2005 i młodsi z ośmiu klubów: ARPiT-u Koluszki, MKS 2000 Tuszyn, Football Club Academy Wrocław, AF T. Hajto (dwie drużyny), Mazovii Tomaszów Maz., ChKS-u Łódź oraz Andrespolii 2005.

Turniej wygrała drużyna FC Academy Wrocław przed Andrespolią 2005 oraz ARPiT-em Koluszki. Najlepszym piłkarzem turnieju oraz "królem strzelców" został Igor Bielawski (Andrespolia) a tytuł bramkarza turnieju przypadł Jędrzejowi Kwietniowi z FC Academy Wrocław.

"Srebrny team" Andrespolii 2005 grał w składzie: Kacper Krupa, Szymon Jawor, Alan Zych, Kuba Klepacz, Antoni Poborski, Rafał Szczepaniak, Igor Bielawski, Bartosz Dziedziński, Filip Drzazga, Kacper Drzazga, Krystian Kula.