Podsumowanie meczy ligowych grup młodzieżowych.

Andrespolia Wiśniowa Góra- GKS Bełchatów 1:5

Bramka dla Andrespoli: Jakub Szczepaniak

Andrespolia: Górski , Ścigaj, Sadura Miłosz, Grzelak, Felczak, Danielewicz Filip, Grzyb, Grodzki, Pawłowski, Włodarczyk, Szczepaniak oraz Duluk Krystian

Nasz zespół w I lidze wojewódzkiej zajmuje 8 miejsce.

Liga D 1 Gr I młodzik starszy - rocznik 2003:

Start Brzeziny - Andrespolia 0:4

Bramki dla Andrespoli:

8 minuta- Jakub Szczepaniak

10 minuta- Jakub Szczepaniak

32 minuta- Jakub Grodzki

50 minuta- Michał Telestak

Andrespolia: Górski, Krupa Szymon, Sadura Miłosz, Maślanko, Żurawski, Grodzki, Malec, Sut, Szczepaniak Jakub Na zmianę wchodzili: Gajewski, Bąk Maciej, Żarski, Kowalski Andrzej, Telestak, Turczyn, Kowalski Patryk, Duluk Sebastian

Nasz zespół obecnie zajmuje 1 miejsce w lidze.

Liga Orlik starszy E 1 Gr I ( rocznik 2005):

Andrespolia Wiśniowa Góra- MKS Metalowiec 11:1

1:0 6 minuta: Kacper Drzazga 2:0 9 minuta: Oskar Gabara ( karny), 3:0 16 minuta : Igor Bielawski, 3:1 33 minuta Piotr Sobieszek 4:1 34 minuta: Kacper Drzazga 5:1 37 minuta: Kacper Drzazga 6:1 41 minuta : Kacper Drzazga 7:1 47 minuta : Kacper Drzazga 8:1 51 minuta : Igor Bielawski 9:1 52 minuta:Igor Bielawski 10:1 54 minuta: Igor Bielawski 11:1 58 minuta: Igor Bielawski.

Andrespolia: Kacper Krupa, Bielawski Igor, Brzeziński, Drzazga Kacper , Drzazga Filip, Dziedziński, Gabara, Jawor, Sagalara, Szczepaniak Rafał, Zych, Kula

Mazovia Tomaszów Mazowiecki - Andrespolia Wiśniowa Góra 2:5

Bramki: 0:1 13 minuta: Igor Bielawski, 0:2 15 minuta: Alan Zych, 0:3 19 minuta ( karny) Rafał Szczepaniak , 0:4 28 minuta Igor Bielawski 1:4 39 minuta: Gracjan Garlikowski 1:5 55 minuta: Igor Bielawski, 2:5 57 minuta: Jakub Mąkola

Andrespolia: Kacper Krupa, Igor Bielawski, Brzeziński,Drzazga Kacper, Drzazga Filip, Dziedziński, Jawor, Kula, Sagalara, Szczepaniak Rafał, Zych.

Nasz zespół obecnie zajmuje 4 miejsce w lidze.

Liga Orlik E 2 Gr II ( rocznik 2006) :

Andrespolia Wiśniowa Góra- LZS Justynów 14:0

Bramki: Rataj x 5 , Zych x 3 , Brzeziński x 4 , Cywiński x 2

Andrespolia: Gabara, Klepacz, Cywiński, Szczepaniak Rafał, Rataj Szymon , Zych, Brzeziński, Machała .

Nasz zespół obecnie zajmuje 1 miejsce w lidze

„ Obecny tydzień rozgrywkowy był dla nas bardzo udany. Podsumowanie rozpoczynając od najstarszej grupy rocznika 2002 , która jako jedyna przegrała spotkanie mimo , że przez dłuższy okres czasu toczyła równorzędną walkę z renomowanym przeciwnikiem, duże kłopoty kadrowe spowodowały, że wynik spotkania jest niekorzystny. Rocznik 2003 po raz kolejny pokazał swoje doświadczenie ligowe i bez problemów kontrolując spotkanie pokonał zespół z Brzezin. Bardzo ważne, że nasi zawodnicy prowadzili grę, wymieniali dokładne podania, tworząc wiele pomysłowych sytuacji podbramkowych. Rocznik 2005 po pierwszej porażce , w tym tygodniu rozegrał dwa spotkania , które pewnie wygrał dominując przez całe spotkanie , bazując na dużej wymienności podań , przeciwnicy byli bez szans . W najmłodszej grupie nasza drużyna pewnie pokonała w lokalnym derbach LZS Justynów pokazując jednoznacznie , która drużyna jest silniejsza w naszym okręgu” – ocenił trener  Łukasz Jonczyk