Bardzo udane mecze rocznika 2003 i 2004

W dniu 07.04.2015 odbyły się dwa mecze naszych drużyn młodzieżowych . Jako pierwsi na boisko wyszli chłopcu z rocznika 2003 . Rywalizowali oni z Akademią Piłkarską z Tuszyna . Nasz zespół przystąpił do meczu w mocno okrojonym składzie z powodów licznych chorób zawodników , lecz wszyscy obecni spisali się bardzo dobrze i poradzili sobie bez większych problemów z rywalami z Tuszyna. Mecz był ciekawy obfitował w sporą ilość klarownych okazji pod bramkowych jak i ciekawych kombinacyjnych akcji. Ogromne brawa należą się obecnym chłopakom za duże zaangażowanie i wytrwałość podczas meczu ponieważ nikt z nich nie mógł liczyć na zmianę.

Andrespolia 4 ; 0 Akademia Piłkarska Tuszyn

Zespół Andrespoli wystąpił w składzie ;
Górski,Sadura,Krupa,Grodzki,Żurawski,Szczepaniak,Włodarczyk,Sut,Lorentowicz .

Inne wyniki I kolejki rundy wiosennej Młodzik D2 gr I

Orzeł Piątkowisko - MUKS Włókniarz Pabianice - przełożony na 20.04

GKS Ksawerów - Ner Poddębice 5:1

Akademia Futbolu Tomasza Hajto I- Sport Perfect 0:0

ŁKS Łódź-  MKS Tuszyn 3:0 walkower

W tabeli nasza drużyna obecnie zajmuje 3 miejsce

1. GKS Ksawerów 31 pkt

2. ŁKS Łódź 25 pkt

3. Andrespolia 24 pkt

Drugim meczem drużyn młodzieżowych było spotkanie chłopców z rocznika 2004 przeciwko drużynie Włókniarza Pabianice . Nasi młodzi zawodnicy kontynuują  serie zwycięstw naszego klubu nad drużyną Włókniarza. Po imponującym zwycięstwie drużyny seniorów przyszła pora na zwycięstwo młodzików . Nasz zespół dał dzisiaj popis fantastycznej gry zespołowej . Drużyna wymieniała dużą ilość podań za nim przedostała się pod bramkę przeciwnika . Dominowała gra zespołowa a nie indywidualne zasługi . Dało to pożądany efekt , wysoką wygraną i bardzo przyjemny dla oka mecz . Myślę,że żaden z kibiców nie żałował przyjścia na to spotkanie . Gra była bardzo dynamiczna , składna i co najważniejsze tworzone akcje były powtarzalne. Chłopcy zastosowali się do uwag trenera i wszystkie założenia z przed meczowej odprawy zostały zrealizowane w 100% za co należą się szczególne gratulację .

Andrespolia 9;0 Włókniarz Pabianice

Zespół Andrespoli wystąpił w składzie ;
Okupski,Bąk,Poborski,Wolski,Gajewski,Kowalski,Duluk,Sagalara,Jawor,Żarski,Jędrzejczyk.

Inne wyniki naszej grupy:

Zawisza Rzgów- Warta Sieradz jr 2:6

Kolejarz Łódź- Sport Perfect 1:4

Metalowiec - ŁKS Łódź 0:17

KKS Koluszki- UKS SMS Łódź 0:9

Mazovia Tomaszów Mazowiecki - Pogoń Zduńska Wola 3:4

W tabeli nasz zespół obecnie zajmuje 6 miejsce mając mecz mniej od reszty zespołów z góry części tabeli:

1. ŁKS Łódź 40 pkt

2.. UKS SMS Łódź 40 pkt