Andrespolia2004 - 4 miejsce w Pabianicach

W rozgrywanym w Pabianicach Halowym Turnieju Piłki Nożnej o Puchar Deichmana nasza drużyna rocznika 2004 zajęła 4 miejsce spośród 7 zespołów. Nasi chłopcy na sześć rozegranych spotkań systemem każdy z każdym wygrali 2 mecze, 3 zremisowali i 1 przegrali. Rywalizację o podium przegrali gorszym stosunkiem bramkowym. Skład naszej drużyny na tym turnieju to: Hubert Okupski, Szymon Krupa, Maciej Bąk, Kamil Jędrzejczyk, David Żarski, Szymon Wolski, Alan Gajewski, Andrzej Kowalski, Sebastian Duluk.

Wyniki naszego zespołu:

Andrespolia- ARPiT Koluszki 1:1 Bramka: Szymon Wolski

Andrespolia- Akademia Futbolu Widzew I 0:0

Andrespolia- Włókniarz Pabianice 2:0 Bramki : Szymon Wolski, Maciej Bąk

Andrespolia- Widzew II Łódź 1:0 Bramka : Andrzej Kowalski

Andrespolia- Kolejarz Łódź 0:1

Andrespolia- ŁKS Łódź  0:0

Kolejność końcowa:

1. ARPiT Koluszki

2. Akademia Futbolu Widzew Łódź I

3. Kolejarz Łódź

4. Andrespolia Wiśniowa Góra