Czy "Wiśniówka" pokona jutro "Czarnego Rycerza"?

W najbliższej 3 kolejce ligi okręgowej Andrespolię czeka kolejny trudny mecz. Tym razem jej przeciwnikiem będzie zajmująca 3 lokatę w tabeli druga drużyna Zawiszy Rzgów. Ostatni występ „Wiśniówki” sprawia, że trudno ją wskazać jako faworyta środowego meczu. Sytuacja jest o tyle trudna, że podopiecznych trenera Karasińskiego w najbliższych trzech kolejkach czekają arcytrudne spotkania. Ich rywalami będą kolejno, oprócz wspomnianej Zawiszy – Start Brzeziny, Włókniarz Konstantynów oraz ze względu na szczególny charakter meczu Polonia Andrzejów. Najbliższe spotkania na długo mogą ustawić kolejność w tabeli. Przed trenerem i piłkarzami stoi trudne zadanie, dokonać takich roszad aby zmienić styl gry zespołu.

Druga drużyna z naszej gmin, LZS Justynów będzie podejmować czwarty zespół ligi Stal Głowno a Polonia Andrzejów zagra z PTC Pabianice. Najciekawszy mecz rozegrany zostanie w Pabianicach gdzie Włókniarz spotka się z Termami Uniejów.

Mecz w Rzgowie rozpocznie się o godzinie 18:00 a sędziować będą M. Karolak, M. Muszyński, K. Modrzejewski.