Andrespolia 2004 trzecia w Krośniewicach

Dzisiaj drużyna Andrespolii 2004 rozgrywa mecze w turnieju piłkarskim w Krośniewicach. W swojej grupie zmierzy się z KS Kutno, GKS Bedlno, KKS Koluszki i Metalowcem Łódź.

Andrespolia 2004 - KS  Kutno  2:1

Bramki: Andrzej Kowalski i David Żarski

Andrespolia 2004 - GKS Bedlno 2:0

Bramki: Andrzej Kowalski i Igor Bielawski

Andrespolia 2004 - KKS Koluszki  : drużyna z Koluszek nie przyjechała na turniej

Nasza drużyna ma obecnie 6 punktów zdobytych i do awansu do półfinału wystarczy jej remis w ostatnim meczu z łódzkim Metalowcem. Liczymy jednak, że chłopcy się postarają i wyjdą z grupy z kompletem punktów. Teraz czekamy na mecz z Metalowcem i trzymamy kciuki za nasze orlęta.

Andrespolia 2004 - Metalowiec 2:0

Bramki: Igor Bielawski i Sebastian Duluk

Tabela:  1. Andrespolia   9 pkt. 2. KS Kutno    6 pkt.  3. Metalowiec    3 pkt.  4. GKS Bedlno   0 pkt.

Nasz zespół zmierzy się w półfinale z drużyną która przegra w meczu Krośniewianka Krośniewice - Start Łódź. W chwili obecnej prowadzi Krośniewianka 1 - 0. Mecz kończy się zwycięstwem Startu Łódź 2 - 1.

W półfinałach zmierzą się: Andrespolia z Krośniewianką a Start z KS Kutno.

Andrespolia 2004 - Krośniewianka  0 - 2.

Pozostaje walka o 3 miejsce.

Andrespolia 2004 - Start Łódź  1 - 1 k:  1 - 0

Bramki: Andrzej Kowalski  k: A. Kowalski. Hubert Okupski obronił dwa rzuty karne!!! Brawo!!!

Najlepszym piłkarzem turnieju został Andrzej Kowalski (Andrespolia).

Turniej wygrała drużyna KS Kutno która pokonała w finale Krośniewiankę 4 - 0.