W sobotę mecz z "Sarnami"

W sobotę mecz z "Sarnami"

W sobotę Andrespolia podejmować będzie na własnym boisku GKS Sarnów / Dalików. Drużyna gości, beniaminek łódzkiej klasy okręgowej walczy o utrzymanie. Dotychczas, w dwudziestu dwóch kolejkach zebrał 22 punkty co daje jeden punkt na mecz. Jest to nie wiele i jeżeli drużyna z Sarnowa nie zacznie punktować, to taka średnia może nie wystarczyć do gry w okręgówce w sezonie 2018/2019. Dotychczas bilans wynosi 6 zwycięstw, 4 remisy i 12 porażek. W rundzie wiosennej „Sarny” osiągały następujące rezultaty: 0:1 z Termami, 1:2 z Sokołem II, 2:4 z ŁKS II, 2:2 z Orłem, 4:2 z Bedlnem, 0:3 z Rosanowem, 6:1 z PTC.

Nie ma co ukrywać, że faworytem tego meczu jest Andrespolia. Po ostatnim zwycięstwie 5:2 w Aleksandrowie widać, że drużyna Krzysztofa Kamńskiego wróciła na właściwy tor a porażka z Zawiszą była wypadkiem przy pracy.

Nie znaczy to, że „Wisienki” czeka łatwy mecz. Drużyny walczące o utrzymanie są niezwykle wymagającym przeciwnikiem i nieraz potrafiły postawić się faworytom o czym w ostatniej kolejce boleśnie przekonało się PTC przegrywając w Sarnowie 0:6.

do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości