UKS SMS kolejnym rywalem Andrespolii w lidze

UKS SMS kolejnym rywalem Andrespolii w lidze

Już w najbliższą niedzielę (22 kwietnia) podopieczni trenera Krzysztofa Kamińskiego rozegrają kolejny mecz ligowy. Rywalem Andrespolii Wiśniowa Góra będzie UKS SMS Łódź. Początek spotkania o godzinie 11:00 na stadionie im. Kazimierza Górskiego przy ulicy Milionowej 12 w Łodzi.

Kilka słów o rywalu

UKS SMS Łódź to zespół, który zajmuje aktualnie 11 miejsce w ligowej tabeli. Drużyna zainkasowała do tej pory 23 punkty, na co złożyło się 7 zwycięstw, 2 remisy i 10 porażek. Piłkarze SMS-u zdobyli przy tym 29 bramek, a stracili 46.

Warto zwrócić uwagę, iż zespół z Łodzi w dotychczasowych meczach „u siebie” zdobył zaledwie 8 pkt. (z 27). Na wyjazdach rywalom idzie lepiej, ponieważ zdobyli 15 pkt. (z30). Niestety nie mamy żadnych informacji na temat okresu przygotowawczego łódzkiej drużyny oraz najlepszych strzelców. Nie wiadomo również, jak wyglądać będzie kadra UKS-u w najbliższym meczu ligowym.

Początek rundy rewanżowej sezonu 2017/2018 jest jednak udany dla zespołu UKS SMS Łódź. Drużyna w trzech ostatnich kolejkach zdobyła 9 punktów, wygrywając kolejno z GKS Bedlno 4:0, LKS Rosanów 4:0 oraz PTC Pabianice 1:0. Jak łatwo zauważyć w tych trzech meczach zespół strzelił 9 goli i nie stracił ani jednego. To pokazuje, że niedzielne ligowe spotkanie może nie być takie łatwe, jak by się mogło wydawać, ale należy liczyć, że podopieczni Krzysztofa Kamińskiego zagrają na miarę swoich możliwości i odprawią rywali z kwitkiem.

Warto przypomnieć, że w tym sezonie Andrespolia i UKS SMS Łódź rywalizowały już ze sobą. Miało to miejsce w 5 kolejce, wówczas wygraliśmy pewnie 5:0.

Autor: Paweł Banach

do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości