Andrespolia podejmuje Paradyż w I rundzie wojewódzkiej Pucharu Polski

Przed Andrespolią mecz pierwszej rundy Pucharu Polski województwa łódzkiego. Już w najbliższą środę piłkarze trenera Krzysztofa Kamińskiego podejmować będą IV ligowy KS Paradyż. Przypomnijmy, że Nasza drużyna jak dotąd wygrała 4:0 z LKS Rosanów, 4:0 z Widzewem II Łódź, 6:0 z Zawiszą Rzgów oraz po karnych 4:3 z Widzewem Łódź.

W dotychczasowych rundach Pucharu Polski drużyna z Paradyża okazywała się lepsza od Lechii II Tomaszów Mazowiecki (1:6), RKS-u Radomsko (1:3) oraz Świtu Kamieńsk (1:6). Warto zauważyć, iż zespół strzelił 15 goli, a stracił tylko trzy.

KS Paradyż z dorobkiem 34 pkt. zajmuje obecnie 5 miejsce w ligowej tabeli. W miniony weekend drużyna przegrała z Ceramiką Opoczno 1:3. Andrespolia czterokrotnie mierzyła się w lidze z zespołem z Paradyża. Pierwsze dwa spotkania odbyły się w sezonie 2015/2016, wówczas w obydwu meczach ulegliśmy najpierw 0:3, a potem 4:1. W sezonie 2016/2017 w pierwszym meczu wygraliśmy gładko 4:0, natomiast w drugim przegraliśmy 2:0.

Pierwszy gwizdek meczu Andrespolia Wiśniowa Góra – KS Paradyż został zaplanowany na godzinę 16:00.

Autor: Paweł Banach